Paysera Modulis

Maži komisiniai – didelė nauda

Komisinis mokestis už įplaukas per Paysera „bank-link“ yra mažiausias rinkoje. Todėl www.el-parduotuve.lt - internetinių parduotuvių kurimas rekomenduoja paysera sistemą.

Mokėjimai vykdomi realiu laiku

Mokėjimai įvykdomi realiu laiku, todėl klientui išsiųsti prekę ar suteikti paslaugą klientui galėsite labai operatyviai.

Išbandykite nemokamai

Išbandyti Jūsų platformos techninį sujungimą su Paysera sistema ir pamatyti bandomuosius mokėjimus galima ir neatliekant realių mokėjimų. Netaikomi jokie registracijos ar mėnesiniai mokesčiai. Išbandykite, įsitikinkite ir naudokitės.

Disponuokite gautais pinigais iškart

Vos gavę pinigus į savo Paysera sąskaitą, galite iškart jais naudotis – atsiskaityti su tiekėjais, pervesti į kitas sąskaitas bankuose ir panašiai. Jokių tarpinių procedūrų.

Greita pagalba

Jei kilo kokių nors klausimų ar reikia papildomų instrukcijų – mūsų konsultantai Jums atsakys operatyviai ir kvalifikuotai – septynias dienas per savaitę, nuo 8 iki 20 val.

Klientai visuomet patenkinti

Jei gaunate pinigus už prekę, kurios nebeturite, arba paslaugą, kurios suteikti tuo metu negalite, grąžinkite pinigus klientui vienu paspaudimu. Mes leidžiame Jums pasirūpinti Jūsų klientais.

Registruotis paysera