Meniu
Prekių krepšelis

Patarimai / Kiti straipsniai RSS kanalas

admin 20 lapkr. 0 51
El-parduotuvės kūrimo etapai Išskirtinis pasiūlymas - įsigykite tik domeną, hostingą ir išsirinkite dizainą, o likusią sumą sumokėkite tik tuomet, kai mes sukursime el-parduotuvę, kuri atitiks Jūsų..
admin 20 lapkr. 0 55
Tinklapių kūrimas SEO paslaugos ir tinklapių kūrimas yra vienas nuo kito neatsiejami. Kiekvieno tinklapio tikslas yra sulaukti kuo daugiau lankytojų ir užsidirbti, tačiau jeigu Jūsų tinklapio niekas ..
admin 20 lapkr. 0 50
Logotipų kūrimas ir jų spalva Logotipas šių dienų verslo rinkoje tai įmonės prisistatymas ir atitinkamas įvaizdis. Logotipai yra panaudojami vizitinėse kortelėse, elektroninėse parduotuvėse, internet..
admin 18 lapkr. 0 62
Grafinis dizainas Grafinis dizainas – vizualinio turinio pateikimas įvairiomis meninėmis ir techninėmis priemonėmis[1]. Grafinis dizainas paprastai susijęs ne tik su meninių vaizdų kūrimu, bet ir su ..
admin 16 lapkr. 0 49
Kompiuterinė grafika (angl. computer graphics) – vaizduojamojo skaičiavimo sritis, kur kompiuteriai panaudojami kurti grafinius vaizdus, imituojančius realų pasaulį. Kompiuterinės grafikos sąvoka atsi..
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)