Meniu
Prekių krepšelis

Patarimai / Kiti straipsniai RSS kanalas

20 lapkr. 0 327
El-parduotuvės kūrimo etapai Išskirtinis pasiūlymas - įsigykite tik domeną, hostingą ir išsirinkite dizainą, o likusią sumą sumokėkite tik tuomet, kai mes sukursime el-parduotuvę, kuri atitiks Jūsų..
20 lapkr. 0 338
Tinklapių kūrimas SEO paslaugos ir tinklapių kūrimas yra vienas nuo kito neatsiejami. Kiekvieno tinklapio tikslas yra sulaukti kuo daugiau lankytojų ir užsidirbti, tačiau jeigu Jūsų tinklapio niekas ..
20 lapkr. 0 417
Logotipų kūrimas ir jų spalva Logotipas šių dienų verslo rinkoje tai įmonės prisistatymas ir atitinkamas įvaizdis. Logotipai yra panaudojami vizitinėse kortelėse, elektroninėse parduotuvėse, internet..
18 lapkr. 0 490
Grafinis dizainas Grafinis dizainas – vizualinio turinio pateikimas įvairiomis meninėmis ir techninėmis priemonėmis[1]. Grafinis dizainas paprastai susijęs ne tik su meninių vaizdų kūrimu, bet ir su ..
16 lapkr. 0 371
Kompiuterinė grafika (angl. computer graphics) – vaizduojamojo skaičiavimo sritis, kur kompiuteriai panaudojami kurti grafinius vaizdus, imituojančius realų pasaulį. Kompiuterinės grafikos sąvoka atsi..
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)