Mokomoji video dokumentacija

Internetinės parduotuvės valdymo ir administravimo mokomoji dokumentacija. Priklausomai nuo turimų parduotuvės funkcijų, administracinė aplinka gali šiek tiek skirtis nuo video, tačiau valdymo principas praktiškai vienodas.

EL-parduotuvės Administracinės aplinkos apžvalga (Opencart 2.3.0.2)

Opencart elektroninės parduotuvės apžvalga. Skirta Opencart 2.3.0.2 versijai. Trumpas video reportažas, kuriame parodomos bendrinės funkcijos, bei kur ir kaip jos valdomos


EL-parduotuvės Paveiksliukų valdymas ir rekomendacijos(Opencart 2.3.0.2)

Opencart elektroninės parduotuvės paveiksliukų valdymo apžvalga ir naudingos rekomendacijos, kurios sutaupys Jūsų brangaus laiko.


EL-parduotuvės Administracinės aplinkos apžvalga (Opencart 2.0)

Opencart elektroninės parduotuvės apžvalga. Skirta Opencart 2.0 versijai. Trumpas video reportažas, kuriame parodomos bendrinės funkcijos, bei kur ir kaip jos valdomos


Kaip sukurti prekių kategoriją

Elektroninės parduotuvės kategorijų valdymas. Trumpas video reportažas, kuriame parodoma kaip kuriamos ir valdomos prekių kategorijos.


Kaip sukurti prekių subkategoriją

Elektroninės parduotuvės subkategorijų valdymas. Trumpas video reportažas, kuriame parodoma kaip kuriamos ir valdomos prekių subkategorijos.


Kaip pridėti prekę į elektroninę parduotuvę

Elektroninės parduotuvės prekių valdymas. Trumpas video reportažas, kuriame parodoma kaip kuriamos ir valdomos prekės.


Kaip sukurti ir valdyti prekių gamintojus

Elektroninės parduotuvės gamintojų valdymas. Trumpas video reportažas, kuriame parodoma kaip kuriami ir valdomi gamintojai.


Kaip sukurti ir valdyti prekių pasirinkimus

Elektroninės parduotuvės prekių pasirinkimų valdymas. Trumpas video reportažas, kuriame parodoma kaip kuriami ir valdomi prekių pasirinkimai.


Kaip sukurti ir valdyti prekių atributus

Elektroninės parduotuvės prekių atributų valdymas. Trumpas video reportažas, kuriame parodoma kaip kuriami ir valdomi prekių atributai.


Pristatymo ir mokėjimo modulių valdymas

Elektroninės parduotuvės pristatymo ir mokėjimo modulių valdymas. Trumpas video reportažas, kuriame parodoma kaip valdomi pristatymo ir mokėjimo moduliai.


MODULIS - Akcijos

Elektroninės parduotuvės akcijų valdymas. Trumpas video reportažas, kuriame parodoma kaip valdomas akcijų moduliai.


MODULIS - Reklaminės skaidrės ir karuselė

Elektroninės parduotuvės modulių: Reklaminės skaidrės ir karuselės valdymas. Trumpas video reportažas, kuriame parodoma kaip valdomi šie modulias.


Informacinių puslapių valdymas

Elektroninės parduotuvės Informacinių puslapių valdymas. Trumpas video reportažas, kuriame parodoma kaip valdomi informaciniai puslapiai.