Patikrinkite ar visi internetinės parduotuvės puslapiai sujungti nuorodomis

 

Peržvelkite ar į visus Jūsų elektroninės parduotuvės puslapius galite lengvai patekti nuorodų pagalba. Atkreipiame dėmesį, kad tikrintumėte, kaip svetainės lankytojas, o ne administratorius.

Patikrinkite ar visi puslapiai atsidaro ir ar į juos galima lengvai patekti. Ką turiu omenyje lengvai patekti? Tai reiškia, kad ar vartotojas/lankytojas pakankamai lengvai per svetainės meniu juostą ar kategorijų stulpelį ar panašiai gali įeiti į reikiamą puslapį. Nes dažnai būna ir tokių situacijų, kai sukuriamas papildomas svetainės puslapis, bet nėra nuorodos į jį ir nėra kaip puslapio atidaryti, nors ir puslapis fiziškai yra. Tai yra jei vartotojas tikslai žinotų url adresą patektų ir puslapis veiktų, bet problema su patekimu ir su nuoroda į puslapį.

Jeigu svetainėje ar elektroninėje parduotuvėje turite minėtų trūkumu tuomet ir paieškų sistemų robotai gali nesuindeksuoti kai kurių puslapių, kurie nepasiekiami per nuorodą. Kadangi šie robotai „keliauja“ nuorodų pagalba, o jei nuorodos nėra, ar ji nutrūkus ir neveikia tuomet ir paieškos sistemų robotai to puslapio neaplankys ir nesuindeksuos.

 

Tačiau jeigu Jūsų elektroninė parduotuvė sukūrta ant Opencart platformos, tuomet mažai tikėtinos tokios problemos, bet vistik galimos, jei į el-parduotuvę įkelsite papildomą specifinį puslapį. O naudojant numatytąsias Opencart funkcijas šių problemų turėtų nebūti.