Meniu
Prekių krepšelis

SEO optimizacija el-parduotuvei RSS kanalas

Čia rasite informacijos apie elektroninės parduotuvės (tačiau galite pritaikyti ir kitam web projektui) optimizaciją, kaip tinkamai aprašyti kategorijas, prekes ir kitus specifinius dalykus. Jeigu Jums aktualu, kad Jūsų internetinė parduotuvė su tam tikru raktiniu žodžiu būtų iškelta bent jau į pirmą dešimtuką - užsukite į SVETAINĘ - seopaslaptys.lt (seo paslaugos) arba ieškokite čia www.el-parduotuve.lt ir raskite sau tinkamą patarimą. 

30 gruod. 3 593
SEO paslaugos, kokią naudą gausite Jūs: Tiksliniai vartotojai patys suras Jus. 96% visų  interneto naršytojų ieško informacijos per Google. Ieškodami pagal jūsų veiklos srities raktažodžius - atran..
28 gruod. 0 770
Kaip taisyklingai aprašyti prekę tiek paieškos sistemoms, tiek Jūsų internetinės parduotuvės klientams  (google, yahoo, bing ir t.t.), kad google reklama būtų nemokama. Kaip atlikti vidinę elektron..
26 gruod. 0 840
SEO teksto pavyzdys su paaiškinimas Taisyklingi SEO tekstai arba straipsniai su pavyzdžiais ir su mano komentarais bei patarimais. Nemokamus SEO straipsnius ir patarimus Jums siūlo svetainės ADMINIST..
24 gruod. 0 695
Mūsų elektroninės parduotuvės SEO optimizacija (angl. Search engine optimization) pirmasis žingsnis turėtų prasidėti nuo raktažodžių paieškos, kurie atitiktų Jūsų elektroninės parduotuvės ar kitos in..
22 gruod. 0 680
Parenkite pirmąjį savo elektroninės parduotuvės raktažodžių sąrašą Atsižvelgiant į Jūsų elektroninės parduotuvės ar kitos internetinės svetainės turinį Jums reikia atrasti visus galimus variantus t.y..
20 gruod. 0 574
Sutrumpink ir atrink geriausius raktažodžius Jau turite ilgą raktažodžių sąrašą (patartina ne mažiau kaip 50)? Jei taip, tuomet laikas atlikti jų analizę ir sutrumpinti, bei atrinkti geriausius. Visk..
18 gruod. 0 624
Pirmasis internetinės parduotuvės įvertinimas paieškos sistemose Kaip stebėti internetinės parduotuvės optimizavimo progresą? Kaip sužinoti ar jūsų internetinė parduotuvė pagal jūsų raktažodžius ra..
16 gruod. 0 519
Ar paieškos sistemos aptiko el-parduotuvės puslapius, jei taip, tai kiek? Kaip sužinoti ar Jūsų internetinę, elektroninę parduotuvę ar kitą web svetainę aplankė paieškos sistemų robotai (angl. called ..
14 gruod. 0 555
Užregistruokite svetainę - Search Console https://www.google.com/webmasters/tools/home Search Console   Pateikite indeksacijai Dar vienas būdas iškviesti paieškų sistemų robotus, kad aplankytų Jūsų s..
12 gruod. 0 525
Apie serverį/hostingą ir SEO Paieškų sistemų „robotams“ patinka greitis ir nelabai gerai, kai serveris yra per lėtas. Tai tas pats kas važiuoti Vilniuje piko metu per kamščius, juk nepatinka ar ne? T..
10 gruod. 0 504
Padarykite internetinės parduotuvės/svetainės žemėlapį – sitemap Svetainės ar internetinės parduotuvės žemėlapyje yra atvaizduojamas visas parduotuvės turinys. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į tai, k..
08 gruod. 0 639
Pakeiskite internetinės parduotuvės URL adresus į „draugiškus“ SEO Jūsų internetinės parduotuvės URL adresas yra vienas iš svarbesnių elementų, todėl jis privalo būti tinkamai parašytas. Tai yra URL p..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 20 (2 puslapių)