Meniu
Prekių krepšelis

Dokumentacija ir Straipsniai RSS kanalas

02 saus. 0 1031
Internetinės parduotuvės valdymo ir administravimo mokomoji dokumentacija. Priklausomai nuo turimų parduotuvės funkcijų, administracinė aplinka gali šiek tiek skirtis nuo video, tačiau valdymo princip..
02 saus. 0 806
Kaip lengvai ir greitai pakoreguoti JOURNAL3 dizaino Banerį ir visus pradžios puslapio elementus ..
01 saus. 0 951
Rekomendacijos kaip sudaryti kategorijų STRUKTŪRĄ? Vienas iš svarbesnių darbų, kuriuos reikia padaryti NAUJAI elektroninei parduotuvei tai – TINKAMAS PREKIŲ KATEGORIJŲ SUKŪRIMAS. Tinkamas – tai reiš..
31 gruod. 0 873
Patikrinkite el-parduotuvę! Ar ji gerai veikia? Įsigijus el-parduotuvę, jūsų parduotuvėje bus įkelta pavyzdinės prekės. Pabandykite įsigyti/užsakyti (kaip pirkėjas) bet kokią prekę. (Pirkda..
30 gruod. 0 937
Kaip pridėti naują prekių kategoriją? Eikite  į  https://www.jusuPuslapis.lt/admin Eikite į Katalogas – Kategorijos. Spauskite mygtuką Pridėti.   ..
28 gruod. 0 884
Kaip pridėti prekę? Eikite į http://www.jusuPuslapis.lt/admin Eikite į Katalogas – Produktai. Spauskite mygtuką Pridėti.   Opencart internetinės parduotuvės prekės lentelė "Bendrieji": ..
26 gruod. 0 861
Kaip pridėti gamintoją prie prekės aprašymo? Eikite  į  http://www.jusuPuslapis.lt/admin Eikite į Katalogas – Gamintojai. Spauskite mygtuką Pridėti.   GAMINTOJO LANGAS: Domeno..
24 gruod. 0 833
Kaip pakeosti logotipą elektroninėje parduotuvėje? (negalioja JOURNAL dizainui) Logotipas Opencart turinio valdymo sistemoje įkeliamas ar pakeičiamas labai paprastai. Tačiau reikia atkreipti dėmesį į..
22 gruod. 0 936
PAYSERA AKTYVINIMO ŽINGSNIAI OPENCART 3.x.x.x. EL-PARDUOTUVĖJE:   I. UŽSIREGISTRUOKITE WWW.PAYSERA.LT IR SUKURKITE PROJEKTĄ II. AKTYVUOKITE PAYSERA MOKĖJIMO MODULĮ IR ĮVESKITE KODUS IR SLAPTAŽODŽIU..
30 gruod. 0 850
Mokomoji video dokumentacija Internetinės parduotuvės valdymo ir administravimo mokomoji dokumentacija. Priklausomai nuo turimų parduotuvės funkcijų, administracinė aplinka gali šiek tiek skirtis nuo..
28 gruod. 0 857
Kaip pridėti naują prekių kategoriją Opencart 2.x.x.x? Eikite  į  https://www.jusuPuslapis.lt/admin Eikite į Katalogas – Kategorijos. Spauskite mygtuką Pridėti.   www.el-parduotuve.lt - elek..
26 gruod. 0 851
Kaip pridėti prekę? Eikite į http://www.jusuPuslapis.lt/admin Eikite į Katalogas – Produktai. Spauskite mygtuką Pridėti.   Opencart internetinės parduotuvės prekės lentelė "Bendrieji": ..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 40 (4 puslapių)