www.el-parduotuve.lt ELektroninių parduotuvių kūrimas

Internetinės parduotuvės mokomoji
video dokumentacija

Internetinės parduotuvės valdymo ir administravimo mokomoji dokumentacija. Priklausomai nuo turimų parduotuvės funkcijų, administracinė aplinka gali šiek tiek skirtis nuo video, tačiau valdymo principas praktiškai vienodas.

EL-parduotuvės Administracinės aplinkos apžvalga

Opencart elektroninės parduotuvės apžvalga. Trumpas video reportažas, kuriame parodomos bendrinės funkcijos, bei kur ir kaip jos valdomos.

Kaip sukurti prekių kategoriją

Elektroninės parduotuvės kategorijų valdymas. Trumpas video reportažas, kuriame parodoma kaip kuriamos ir valdomos prekių kategorijos.

Kaip sukurti prekių subkategoriją

Elektroninės parduotuvės subkategorijų valdymas. Trumpas video reportažas, kuriame parodoma kaip kuriamos ir valdomos prekių subkategorijos.

Kategorijų kūrimo rekomendacijos

Kategorijų kūrimo rekomendacijos

Vienas iš svarbesnių darbų, kuriuos reikia padaryti NAUJAI elektroninei parduotuvei tai – TINKAMAS PREKIŲ KATEGORIJŲ SUKŪRIMAS. Tinkamas – tai reiškia, kad sudaryta prekių kategorijų struktūra leistų klientams lengvai orientuotis el-parduotuvėje. Dažnai netinkamas el-parduotuvės struktūros padaro didelį atmetimo rodiklį (angl. Bounce rate). Bounce rate galite stebėti ...
Tinkamas – tai reiškia, kad reikėtų gerai pagalvoti ir sudaryti kategorijas taip, kad ...

Skaityti daugiau

Kaip pridėti prekę į elektroninę parduotuvę

Elektroninės parduotuvės prekių valdymas. Trumpas video reportažas, kuriame parodoma kaip kuriamos ir valdomos prekės.

Kaip sukurti ir valdyti prekių gamintojus

Elektroninės parduotuvės gamintojų valdymas. Trumpas video reportažas, kuriame parodoma kaip kuriami ir valdomi gamintojai.

Kaip sukurti ir valdyti prekių pasirinkimus

Elektroninės parduotuvės prekių pasirinkimų valdymas. Trumpas video reportažas, kuriame parodoma kaip kuriami ir valdomi prekių pasirinkimai.

Kaip sukurti ir valdyti prekių atributus

Elektroninės parduotuvės prekių atributų valdymas. Trumpas video reportažas, kuriame parodoma kaip kuriami ir valdomi prekių atributai.

Pristatymo ir mokėjimo modulių valdymas

Elektroninės parduotuvės pristatymo ir mokėjimo modulių valdymas. Trumpas video reportažas, kuriame parodoma kaip valdomi pristatymo ir mokėjimo moduliai.

MODULIS - Akcijos

Elektroninės parduotuvės akcijų modulių valdymas. Trumpas video reportažas, kuriame parodoma kaip valdomas akcijų modulias.

MODULIS - Reklaminės skaidrės ir karuselė

Elektroninės parduotuvės modulių: Reklaminės skaidrės ir karuselės valdymas. Trumpas video reportažas, kuriame parodoma kaip valdomi šie modulias.

Informacinių puslapių valdymas

Elektroninės parduotuvės Informacinių puslapių valdymas. Trumpas video reportažas, kuriame parodoma kaip valdomi informaciniai puslapiai.